31

Hakkımızda

1993 yılından itibaren sektörde kendini kanıtlamış hizmet kalitesi, deneyimli kadrosu, modern teknolojik donanımı ve çağdaş iş anlayışı ile ihracatçı-ithalatçı firmalara dış ticaretin tüm dallarında kaliteli hizmeti ve lojistik desteği sunmayı kendine ilke edinmiş olan grubumuz 4458 sayılı Gümrük yasasına uygun olarak hizmet vermektedir.

Sektörde saygınlığını sürdürmekte olan şirketimiz kurulduğu yıldan bugüne kadar uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimizle karşılıklı güvenin ve ticari sırların korunmasının büyük önem arz ettiği, bunun yanında sorumluluğunun bilincinde müşterilerinin haklarının kullandırılması ve zamanın kullanımı konusundaki hassasiyetiyle gurur duyar.

Merkezi Maltepe ilçesinde bulunan firmamız İstanbul ve civarındaki gümrüklerde gümrük müşavirliği hizmeti verilecek yerlere yakınlaşma stratejisi ile zamanı en verimli şekilde kullanarak işlem zamanını kısaltmayı hedeflemiştir..

Teknolojik yatırımları ve kalifiye insan kaynakları ile çağın getirdiği yenlikleri sektörüne yansıtarak, hızlı, kaliteli ve çağdaş gümrükleme konusunda sonsuz özen gösteren firmamızda sizlerle çalışabilme şansına sahip olmayı umut ediyoruz.

Saygılarımızla
YILMAZLAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.